O nas

medycyna naturalna - Filozofia zdrowiaFilozofia Zdrowia to nazwa, która reprezentuje nasze podejście do życia. Jesteśmy grupą pasjonatów życia w zgodzie z naturą. Propagujemy profilaktykę zdrowia jako najważniejszą metodę zapobiegania chorobom zarówno ludzi jak i całego ekosystemu, w którym żyjemy. Polecamy jedynie naturalne metody dbania o zdrowie, ale wspieramy też ideę łączenia nowych technologii z medycyną naturalną, ludową czy alternatywną.

Postanowiliśmy stworzyć portal, na którym będziemy dzielić się nasza wiedzą i spostrzeżeniami, gościnnie będziemy publikować artykuły oraz porady ekspertów z zakresu zdrowia, diety, ekologii oraz medycyny naturalnej. Chcielibyśmy trafiać do czytelników w każdym wieku i szerzyć świadomość jak ważne jest dbanie o zdrowie już od najmłodszych lat.

Czekamy na Wasze wypowiedzi, komentarze i propozycje tematów, które chcielibyście poruszyć.

Nasza działalnosć opiera się ma dystrybucji naturalnych suplementów żywieniowych, naturalnych kosmetyków oraz naturalnej żywności. Regularnie poszerzamy naszą wiedzę oraz ofertę o nowe metody naturalnych terapii iproduktów o różnych formach działania. U nas możesz liczyć na fachową wiedzę oraz doświadczenie.

  1. Prowadzimy sklep internetowy, w którym, poprzez sprzedaż wysyłkową, oferujemy preparaty stosowane w profilaktyce zdrowia oraz wspomagające organizm w wielu groźnych chorobach. Proponujemy suplementy najwyższej jakości, pochodzące z naturalnych składników, posiadające najlepsze opinie na rynku. Zajmujemy się dystrybucją preparatów probiotycznych tworzonych na bazie efektywnych mikroorganizmów. Preparaty mają bardzo szerokie zastosowanie zarówno dla zwierząt jak i upraw w sposób całkowicie naturalny i ekologiczny.
  2. W ramach diagnostyki współpracujemy z laboratorium BiomolMed, które wykonuje analizę pierwiastkową włosów – analiza wykrywa niedobory pierwiastkowe w organizmie – umożliwia odpowiednie dobranie diety i uzupełnianie jej odpowiednimi suplementami.
  3.  Pod patronatem firmy działa w Łodzi Gabinet Terapii Naturalnych, w którym wykonywana jest m.in. refleksoterapia, konchowanie uszu. Dobieramy suplementację, doradzamy w sprawach oczyszczania organizmu oraz profilaktyki zdrowotnej.

 

„Filozofia Zdrowia” jest marką firmy Internet Bussines Group – www.grupa.ibg.pl („IBG”). Promujemy zdrowie już od 2002 roku!